Menu

Finanční plánování

Poradíme Vám v těchto čtyřech oblastech

Projděte si je, nebo se vraťte zpět na výčet všeho, co pro Vás děláme.

Zpět na výběr služeb

Jak si splnit své sny a cíle?

Nové auto za 3 roky, postavit dům za 10 let a odstartovat penzi za 30. Kde na to ale vzít peníze? Naši specialisté Vám pomohou zhodnotit Vaši současnou situaci, stanovit reálné cíle, posoudit omezující okolnosti a konečně vybrat prostředky a produkty, díky kterým těchto cílů dosáhnete. S finančním plánem budete mít správně ošetřená rizika a zvládnete dlouhodobé cíle. Náš finanční plán Vám pomůže správně vybrat produkty, chrání Vás před dluhovou pastí, motivuje Vás v cestě životem a hlavně také pomůže nepanikařit během složitějších období. Plán má opravdu kouzelný účinek. Kontaktujte naše specialisty.

Finanční plánování

jak toho dosáhnu? Jaké mám zdroje?
Naši specialisté vám poradí

Jaké máme praktické zkušenosti?

Snížit splátku na hypotéce a vytvořit si rentu, to chce každý, ale jak?

Manželé Venzarovi měli hypotéku, kterou jsme refinancovali. Vyjednali jsme nižší úrok o 0,2 %, než kdyby refinancování řešili sami. Díky tomu jsme na měsíční splátce ušetřili 2 600 Kč. Jelikož rodině zbývá přibližně 20 let do důchodu, navrhli jsme tuto částku využít ke tvorbě rezervy na penzi. Nyní každý měsíc investují pravidelně 2 600 Kč. Manželé Venzarovi by v době odchodu do důchodu měli mít naspořeno 1 200 000 Kč. Znamená to, že ročně budou moci při úroku 4 % ročně vybírat rentu 48 000 Kč, čímž budou vybírat pouze výnos z investice a více než 1 000 000 Kč po nich zdědí rodina.

kontaktujte našeho poradce

Jaké máme praktické zkušenosti?

Opravdu je finanční plán tak užitečný?

Tak jako každá stavba potřebuje plán, tak i každá rodina či jednotlivec potřebuje znát cestu svým životem. Před nedávnem jsem se potkal s mladou rodinou, která chtěla úrazové pojištění. U šálku kávy jsme se nebavili o žádném produktu, ale pouze o cílech rodiny. Pro finanční plánování je nezbytné vědět, co zákazníci chtějí. Sjednávání jednoho produktu za druhým bez znalosti důvodu těchto produktů by bylo finančně negramotné. Invalidní vozík si také nekoupíte jen proto, že je to pro někoho užitečná věc. S rodinou jsme si tedy vyznačili cestu, kterou společně půjdeme. Za 3 roky budou mít dostatek peněz na nové auto, aby si nemuseli brát předražený úvěr. Za 10 let budou mít peníze na prestižní soukromou školu pro jejich budoucí dítě a ještě k tomu jim zbyde obnos peněz, který budou moci použít při koupi domu. A již nyní, ve svých 27 letech, si začínají spořit na důchod. Když si budou oba odkládat tisícikorunu každý měsíc, budou mít v 65 letech naspořeno zhruba 3 500 000 Kč.

kontaktujte našeho poradce

Jaké jsou výhody poradenství?

Zajímají Vás všechny aktivity, které pro Vás děláme?

Vraťte se zpět na výběr služeb
Zajímá Vás konkrétní oblast nebo nabídka?
Kontaktujte nás!