Menu

Optimalizace výdajů

Poradíme Vám v těchto čtyřech oblastech

Projděte si je, nebo se vraťte zpět na výčet všeho, co pro Vás děláme.

Zpět na výběr služeb

Platíte hodně peněz za málo muziky?

Možná platíte něco, co nepotřebujete. Možná nečerpáte všechny výhody, které můžete. Možná platíte více, než musíte a kdybyste to neplatili, mohli byste přebytky spořit do důchodu, pro děti, nebo třeba na nové auto. Podíváme se na kloub Vašim finančním výdajům, platbám za produkty a pokusíme se odbourat ty, které jsou zbytečné, například poplatky. Díky dlouhodobé spolupráci s finančními institucemi a velmi kvalitním vztahům Vám vyjednáme mnohé úlevy, nižší ceny a další bonusy. Oslovte naše specialisty.

Optimalizace výdajů

Rodinné
úspory
Zajištění majetku - 300 Kč měsíčně
spoření - 200 kč měsíčně úspora poplatků
pojištění - 700 kč měsíčně přepočet
splátky úvěrů - 1.000 kč měsíčně konsolidace
nájemné a energie - 300 kč měsíčně zlevnění energií
úspora 2.500 Kč/měsíc = úspora 30.000 Kč/rok

Jaké máme praktické zkušenosti?

Kam mi utíkají peníze?

Paní Šárka utápěla každý měsíc dost peněz v investičním životním pojištění, měla 3 úvěry s vysokými úroky a celkově ztrácela přehled o tom, co kde platí. Povedlo se nám zkonsolidovat úvěry ke stavební spořitelně a ušetřit tím 3 000 Kč měsíčně na splátkách a s kratší dobou splatnosti. Celkově paní Šárka ušetří skoro 100 000 Kč na úrocích. Ztrátové investiční pojištění jsme vybrali a začali pravidelně investovat volné prostředky do penze, kde si v 65 letech bude moci začít k důchodu vybírat rentu 2 000 Kč měsíčně, ale hodnota vkladů bude zachována. Navíc paní Šárce zbyly peníze v rozpočtu na krátkodobé spoření i na plánovanou rekonstrukci podlahy v kuchyni.

kontaktujte našeho poradce

Jaké máme praktické zkušenosti?

Jsou pojištění rok od roku levnější?

Spolupracujeme s podnikatelem, který si před dvěma lety koupil nový Mercedes-Benz třídy C v hodnotě 1,3 milionu korun. Povinné ručení společně s havarijním pojištěním za 25 127 Kč mu sjednali přímo v autosalonu. Pojištění se mu líbilo, protože nikde jinde nedostal lepší nabídku. I přesto, že to jsou již dva roky, žil klient v domnění, že má to nejlevnější na trhu. Náš zákazník si ale neuvědomil, že cena havarijního pojištění se mimo jiné odvíjí hlavně od ceny vozidla a jelikož ceny nových vozidel zpravidla spadnou první dva roky nejvíce, bude i základ pro výpočet ceny havarijního pojištění nižší než dříve. Nyní platí 18 326 Kč a pojištění mu pravidelně propočítáváme napříč pojišťovnami a šetříme mu tak starosti i peníze.

kontaktujte našeho poradce

Jaké jsou výhody poradenství?

Zajímají Vás všechny aktivity, které pro Vás děláme?

Vraťte se zpět na výběr služeb
Zajímá Vás konkrétní oblast nebo nabídka?
Kontaktujte nás!