Menu

Správa majetku a investic

Pomůžeme Vám se správou a vyřízením v těchto čtyřech oblastech

Projděte si je, nebo se vraťte zpět na výčet všeho, co pro Vás děláme.

Zpět na výběr služeb

Jak zhodnocujeme majetek a investice?

Hledáme individuální řešení pro ochranu a budování aktiv. Stejně jako v ostatních oblastech, i zde stavíme spolupráci na stanovených cílech a finančním plánování. Naše hodnoty jsou postaveny na názorech investičního guru Benjamina Grahama, jenž je autorem bestselleru Inteligentní investor. Odmítáme spekulovat, namísto toho inteligentně a dlouhodobě investujeme a ochraňujeme. Zastáváme hodnotový způsob investování. Zajistíme všechny druhy investic od těch, které jsou garantované státem až po individualizovaná nízkonákladová a diverzifikovaná investiční řešení či nástroje obchodovatelné na burze. Tuto službu využijí především zákazníci, kteří vybudovali nebo zdědili větší množství majetku. Tato služba je také vhodná pro skupinu lidí, kteří si teprve plánují vybudovat majetek pro čerpání renty v důchodu. Domluvte si konzultaci s naším specialistou.

Správa majetku a investic

Jaké máme praktické zkušenosti?

Jak pracovat s přebytky, jak investovat a nespálit se?

Pan Miloš prodal vilu, kterou získal v dědictví po své matce. Díky prodeji získal 5 mil. Kč, které chtěl smysluplně zhodnocovat. Klient je konzervativní a nechce o své peníze přijít, a proto jsme peníze rozdělili do vhodných konzervativních produktů. Na trhu jsme našli výhodný terminovaný vklad, do kterého jsme vložili 2 miliony korun na garantovaný úrok 2,6 % ročně. Zbylé peníze jsme na základě vyplněného investičního dotazníku rozložili do diverzifikovaných otevřených podílových fondů, ve kterých klient nakupuje aktiva tisíce společností. Peníze jsou spravovány týmem profesionálů, kteří mají pod správou miliardy dolarů. Část financí jsme vložili do konzervativních fondů, část do vyvážených a minimální složku do dynamických fondů. Aktuální hodnota portfolia po pěti letech je 5 963 000 Kč. Náš zákazník skvěle vydělal a ochránil peníze.

kontaktujte našeho poradce

Jaké máme praktické zkušenosti?

Není investování drahé?

Pan Novák, který má naspořených 500 000 Kč a vyzná se ve fondech, hledal co nejlevnější formu zhodnocení financí. Po úvodní konzultaci, při které jsme zjistili jeho postoj k riziku a cílový horizont, jsme spolu usoudili, že by pro něho byly vhodné nízkonákladové fondy ETF, které jsou obchodovatelné na burze. Některé z fondů byly pro klienta tak levné (TER 0,3 % p.a.), že průběžné náklady byly až desetkrát nižší než u fondů, které běžně prodávají finanční poradci (TER 3 % p.a.). Pan Novák má dnes výjimečný investiční nástroj s minimálními náklady a své peníze má kdykoliv k dispozici.

kontaktujte našeho poradce

Výhody servisních služeb

Zajímají Vás všechny aktivity, které pro Vás děláme?

Vraťte se zpět na výběr služeb
Zajímá Vás konkrétní oblast nebo nabídka?
Kontaktujte nás!