Menu

Kompletní administrativní servis

Poradíme Vám v těchto oblastech

Projděte si je, nebo se vraťte zpět na výčet všeho, co pro Vás děláme.

Zpět na výběr služeb

Nebaví Vás prohrabovat se tunami papírů a nevíte, co kde platíte?

V tom případě právě Vy využijete naši službu administrativního servisu. Přesměrujte všechny tyto starosti na naši asistentku. Skrze náš elektronický šanon budete mít o všem přehled. Kdykoliv si můžete stáhnout nebo zobrazit smlouvu ve formátu PDF. Sdílený šanon ohlídá všechny důležité termíny a náš tým zastřeší potřebnou administrativu a komunikaci. O všem budete mít perfektní přehled a ušetříte mnoho času i starostí. Oslovte naše specialisty, kteří Vám podají více informací.

Kompletní administrativní servis

Jaké máme praktické zkušenosti?

Co takhle přenést zodpovědnost za papíry na nás?

S podnikatelem z Hradce Králové jsme ze změti šanonů a krabic s dokumenty udělali jeden přehledný šanon, jednu krabici na archivaci neaktuálních smluv a dokumentů a zbytečné papíry jsme skartovali. Nyní má ve všem přehled, každý měsíc si posíláme reporty, kde jsou výročí a konce smluv, technických prohlídek vozidel, konce platnosti dokladů totožnosti a další důležité události. Samozřejmostí je každoroční konzultace investičního portfolia a přepočty neživotních pojištění. Kdykoliv se může obrátit na naši asistentku a předat nám k řešení administrativní úkony, se kterými si sám neporadí nebo se jimi nechce zabývat. Naše služby využívá pravidelně a chválí si je.

kontaktujte našeho poradce

Jaké máme praktické zkušenosti?

Máme omezenou prcovní dobu? Ne tak úplně.

Jednoho pátečního večera zvonil našemu poradci telefon. Volala mu naše významná klientka, která potřebovala znát číslo pojistné smlouvy svého vozidla. Při cestě autem porazila stádo srnek. Po nárazu skončila v příkopu, ale naštěstí z toho vyvázla bez zranění. Při předložení dokladů policistům zjistila, že ve vozidle nemá zelenou kartu ani pojistnou smlouvu. Zavolala tak našemu poradci, který sice nebyl u počítače, ale připomněl klientce, že má všechny své smlouvy evidované v elektronickém šanonu, do kterého má přístup i ze svého mobilního zařízení. Klientka se přihlásila a stáhla si zelenou kartu a smlouvu ve formátu PDF, což v této situaci bylo dostačující. Auto bylo velmi poničené, a tak ho klientka vyřadila z evidence. Naše asistentka jí vyhotovila ukončení povinného ručení a na dálku ho zrušila. Klientka nemusela nic řešit, stát frontu na pojišťovně a nechat se přemlouvat na uzavření nové pojistné smlouvy. Nové vozidlo si klientka koupila zhruba za 14 dní. Při koupi nám zavolala. Naše asistentka ihned vozidlo pojistila, zaslala pojistnou smlouvu klientce na email a podpis proběhl okamžitým zaplacením. Klientka mohla vyrazit z místa koupi s klidným svědomím, že vozidlo už má pojištěné. Nedávno nám od klientky přišla zpětná vazba v podobě chutného vína. Pokud člověk nechce nic řešit a chce mít důvěryhodnou oporu ve správě smluv, hlídání důležitých termínů a administrativní pomoc, pak jsme právě my tím pravým partnerem.

kontaktujte našeho poradce

Výhody servisních služeb

Zajímají Vás všechny aktivity, které pro Vás děláme?

Vraťte se zpět na výběr služeb
Zajímá Vás konkrétní oblast nebo nabídka?
Kontaktujte nás!