Menu

Generální a partnerská spolupráce

Poradíme Vám v těchto oblastech

Projděte si je, nebo se vraťte zpět na výčet všeho, co pro Vás děláme.

Zpět na výběr služeb

Už to všechno nestíháte řešit? Nechte to na nás!

Naši zákazníci z podnikatelské sféry mívají často velmi individuální požadavky. Platí si mobilní tarify, elektřinu, účetní, právníky, makléře a různé další služby. V těchto službách není standardem kvalitní a dlouhodobý servis. Tento prostor na trhu řeší naše služby. Veškeré smlouvy Vám můžeme vést v šanonech, zajistíme hlídání důležitých termínů a vyjednáme nižší ceny všech služeb. S našimi partnery zajišťujeme levné energie, mobilní tarify, kvalitní právní služby, odhady nemovitostí, operativní leasingy a lékařské asistence. Rádi si s Vámi domluvíme konzultaci a sdělíme Vám více informací. Kontaktujte nás.

Služby pro podnikatele

 • úvěry x 2
 • pojištění x 12
 • mobilní tarify x 6
 • energie x 2
 • spoření x 3
 • investice x 2
nevyznám se v tom
 • Elektronický šanon
 • fyzický šanon
 • hlídání termínů
 • asistované zástupy
 • administrativní asistence
 • úspora a optimalizace
díky poradci z mafinu mám vše pod kontrolou
jak toho dosáhnu?
Naši specialisté vám poradí

Jaké jsou výhody?

Jaké máme praktické zkušenosti?

Nechcete jen podepisovat smlouvy? U nás dostanete opravdu komplexní službu!

S panem Davidem jsme zahájili spolupráci pouze na pojištění vozového parku v jeho firmě. Postupem času jsme spolupráci rozvíjeli, předával na mě další a další práci, až jsem si převedl pod správu veškeré investice, upravili jsme některá pojištění, nově jsme pojistili firemní budovu a sklad, vyvázali jsme z ručení úvěru dvě ze tří nemovitostí, vyřešili dotaci na zaměstnance, několik operací na odboru dopravy a rozvíjíme širší spolupráci. Pravidelně mu zasílám reporty o tom, co se kde řeší a jaké jsou výsledky.

kontaktujte našeho poradce

Jaké máme praktické zkušenosti?

Bydlíte daleko? I tady máme zkušenosti.

Spolupracujeme s rodinou, která se od nás nachází 110 km. Ozvali se nám na doporučení jejich příbuzné v době, kdy uvažovali o rekonstrukci střechy domu. Jejich situace nebyla dobrá. Paní byla v pracovní neschopnosti, pán běhal kolem dvou malých dětí a ještě pracoval na třísměnný provoz. Rodina doplácela úvěr na vozidlo a zbýval jí také nedoplatek na hypotéce, kterou si rodina brala na koupi domu. Situace se zdála jen složitě řešitelná a vzdálenost pro naši spolupráci byla příliš velká. Dohodli jsme se, že se uvidíme u nás v centrální kanceláři jednou za rok a zbylé záležitosti řešíme přes poštu. Rodině jsme pomohli se současnou situací refinancováním úvěru s navýšením neúčelové části hypotéky. Rodina byla ze systému naší práce tak nadšená, že jsme se dohodli na placeném poradenství, které zahrnuje poradenství v oblasti právních služeb, likvidace, energetiky, mobilních tarifů a zejména finanční plánování. Za čtyři roky spolupráce jsme si poslali 27 dopisů s dokumenty a výborně nám to funguje.

kontaktujte našeho poradce

Zajímají Vás všechny aktivity, které pro Vás děláme?

Vraťte se zpět na výběr služeb
Zajímá Vás konkrétní oblast nebo nabídka?
Kontaktujte nás!