Menu

Tvorba investičního portfolia

Poradíme Vám v těchto oblastech

Projděte si je, nebo se vraťte zpět na výčet všeho, co pro Vás děláme.

Zpět na výběr služeb

Jak na hypotéku

Jsme týmem zkušených úvěrových specialistů, kteří pravidelně řeší s bankami větší množství úvěrů. Díky tomu nám banky poskytují slevy a akce nad rámec běžných možností. Také dokážeme vyřešit složité případy, které jsou běžně zamítnuty bankami. Ten hlavní rozdíl oproti jiným srovnáním ihned poznáte. Nehledáme totiž „na oko" nejlepší úrokové sazby, ale takové úvěry, za které reálně zaplatíte co nejméně.

Plánujte rozumně

Ať už přemýšlíte o svém vlastním bydlení nebo o investičním bytu, máme pro Vás pár tipů, které Vám pomohou se správně rozhodnout. Nejdůležitější je si upřímně uvědomit své finanční možnosti a volit takovou nemovitost, kterou zvládnete splácet. Jaká může být maximální výše Vašeho úvěru?

Výběr hypotéky

I když ještě nemáte vyhlédnutou nemovitost, je dobré se ujistit, že hypotéku dostanete v požadované výši. Často se naskytne problém, který nečekáte. Vyplňte formulář a předejděte tak zbytečným starostem. Štěstí přeje připraveným.

Srovnání napříč trhem

Díky zkušenostem s vyřizováním různých druhů požadavků na úvěry víme, jak a kde zatahat za ty správné nitky. Od nás dostanete nejen profesionální a přehledné srovnání, ale především rady, které Vám ušetří spoustu času i peněz. Především u složitějších případů je dobrá rada nad zlato.

Prezentace řešení

Pro lidi je pročítání podmínek zdlouhavá záležitost, proto Vám vše jasně vysvětlíme včetně pro a proti. Upravíme nabídky podle Vašich požadavků a představíme průběh naší spolupráce.

Vyřízení hypotéky

V tuto chvíli už máte plnou hlavu představ nového bydlení. Naši poradci se postarají o kompletaci dokumentů a komunikaci s bankou. Vše bude co nejrychleji vyřízeno, a to ani většinou nebudete muset do banky osobně.

Nechte si vyhotovit nezávislou hypoteční analýzuJaké máme praktické zkušenosti?

Jak snížit splátku úvěru téměř o polovinu?

Na doporučení k nám přišla rodina, která za úvěry platila dohromady 16 000 Kč měsíčně. Pán, řemeslník a hlavní živitel rodiny později onemocněl a kvůli čtyřměsíční ztrátě příjmu si rodina vzala další dva spotřebitelské úvěry, kterými hradila své pravidelné měsíční výdaje. Rodina chtěla úvěry zkonsolidovat, ale banka jim to zamítla. Když jsem se s rodinou setkal, bylo zřejmé, že v nás měli velmi malou důvěru. Nevěřili, že jejich finanční problémy dokážeme vyřešit, protože je v bance chybně informovali o nedostatečném příjmu. Odborně jsme prošli veškeré závazky rodiny a náš tým našel řešení – úvěr na základě příjmu z obratu podnikatele. Požádali jsme o konsolidaci a vyjednali nadstandardní úrok 6,9 % ročně. Rodině se v rozpočtu uvolnilo 7 000 Kč měsíčně a mohli tak v klidu splácet všechny svoje závazky a klidně usínat.

kontaktujte našeho poradce

Jaké máme praktické zkušenosti?

Jak lze řešit problém s bankovními registry?

Setkal jsem se s milou rodinou, která se rozhodla utéci z městského bytu do rodinného domu na vesnici. Stejně jako ve většině případů, ani zde nebyly připraveny rezervy na koupi rodinného domu, proto jsem navrhl řešení bankovním financováním. Probrali jsme finanční možnosti rodiny a rizika spojená s hypotékou. Úvěr je dlouhodobý závazek, který zasahuje do všech oblastí života, a proto je potřeba s ním pracovat velmi obezřetně. Nastavili jsme si pravidla a ochranné prvky hypotéky a pustili se do žádosti o úvěr. Hypotéka byla bankou zamítnuta, protože paní měla z minulosti nezaplacených pár korun a daná instituce to zapsala do registru. Bohužel výmaz z registru nepřipadal v úvahu, a tak jsme s našimi odborníky hledali jiné řešení. Vymysleli jsme vhodnou variantu v podobě zúžení jmění manželů. Ve spolupráci s advokátní kanceláří jsme tyto dokumenty vyhotovili a manžel s dostatečným příjmem zažádal o hypotéku samostatně bez manželky. V případě, že by tento úvěr byl řešen přímo se zástupci banky, sen o bydlení by se rozplynul. Rodina díky nám úvěr dostala a dnes spokojeně bydlí v novém domě.

kontaktujte našeho poradce

Jaké jsou výhody?

Zajímají Vás všechny aktivity, které pro Vás děláme?

Vraťte se zpět na výběr služeb
Zajímá Vás konkrétní oblast nebo nabídka?
Kontaktujte nás!