Menu

Rozbor pojistných podmínek

Poradíme Vám v těchto oblastech

Projděte si je, nebo se vraťte zpět na výčet všeho, co pro Vás děláme.

Zpět na výběr služeb

Je dobré mít všechny produkty v jedné oblíbené pojišťovně?

To není tak snadné říci. Jak to děláme my? Podle Vašich požadavků a potřeb porovnáme pojišťovny napříč trhem. Uděláme pro Vás rozbor toho, v čem která vyniká a v čem pokulhává, abyste si mohli svobodně zvolit, kterou si vyberete. Správná volba produktu pro Vás může znamenat rozdíl v pojistném plnění i v milionech korun. Naši specialisté Vám připraví výstup z našeho software, díky kterému jsme schopni porovnat jakékoliv ustanovení v pojistných podmínkách, a to napříč celým finančním trhem. Rychle, transparentně a přehledně. Oslovte naše specialisty.

Rozbor pojistných podmínek

Jaké máme praktické zkušenosti?

Čtete pojistné podmínky?

Velké téma kolem pojištění jsou logicky i jejich pojistné podmínky. Zpravidla to jsou desítky stránek pouze o tom, kdy peníze dostanu, a kdy ne. Například u rodiny z Hradce Králové, bydlící v rodinném domě s krbovými kamny, jsme narazili na problémové pojištění domu. Porovnáním pojistných podmínek v metodikách jsme s analytikem odhalili, že pojišťovna zaplatí poškození domu ohněm pouze, pokud se v domě rozšíří oheň z jiného místa než takového, které je určené k rozpalování ohně. Nikde ovšem není definováno, která místa to jsou. Může se tedy stát, že při rozšíření ohně z krbových kamen (objektu jednoznačně určeného k rozpalování ohně), nebude pojišťovna platit ani korunu. Rodina chtěla co nejrychleji pojištění zrušit a uzavřít takové, které pokryje všechna vážná rizika. Takové pojištění jsme našli, bylo sice výrazně dražší, ale krytí bylo nesrovnatelně vyšší. Sešli jsme se poté zhruba za měsíc znovu a ještě jednou mi děkovali a darovali mi dvě sklenice domácího medu. Řeší s námi nyní vše a rádi nás doporučují dále.

kontaktujte našeho poradce

Jaké máme praktické zkušenosti?

Levné není vždy dobré, a někdy nakonec ani levné?

Pan Miroslav si platil pojištění, které nebylo vůbec špatně nastavené a bylo od pojišťovny, která vycházela pro tohoto klienta poměrně levně. Tématem schůzky byly standardní otázky na zdravotní stav, tělesné hodnoty, životní styl a především životní cíle. Během celé schůzky nepadla řeč o žádném konkrétním produktu. Následně jsme s analytikem v metodikách pojistných podmínek vyškrtávali pojišťovny, které by neplnily pro klienta to, co potřebuje. Zbyly nám čtyři pojišťovny, které vypadaly zajímavě. U těchto pojišťoven jsme nechali asistentku spočítat cenu. Dvě z nich byly dokonce levnější než ta, kterou si klient platil. Nyní platí méně a to u pojišťovny, která odpovídá tomu, co potřebuje. S čekací dobou jenom 2 měsíce a bez výluky na nemoci vzniklé před počátkem pojištění.

kontaktujte našeho poradce

Jaké jsou výhody?

Zajímají Vás všechny aktivity, které pro Vás děláme?

Vraťte se zpět na výběr služeb
Zajímá Vás konkrétní oblast nebo nabídka?
Kontaktujte nás!