Menu

Hypotéky a úvěry

Poradíme Vám v těchto oblastech

Projděte si je, nebo se vraťte zpět na výčet všeho, co pro Vás děláme.

Zpět na výběr služeb

Jak si zajistit bezpečné financování?

Nabídka půjček je široká. Banky i spořitelny nabízí spotřebitelské, podnikatelské a kontokorentní úvěry či úvěry na bydlení známé jako hypotéky. Půjčit si můžete pár stovek i miliony. Pomůžeme Vám zorientovat se v široké a nepřehledné nabídce, spočítáme, kolik úvěr stojí a jestli to Váš rodinný rozpočet unese. Naši specialisté Vám vyjednají co možná nejnižší sazbu, pomohou s přípravou veškerých podkladů a povedou jednání s finančním domem. U nás získáte výhodný úvěr i hypotéku bez starostí.

Jak zprostředkování probíhá

1) Předání kontaktu
2) Výpočet, doporučení a nastavení naším odborníkem
3) Předání orientační nabídky
4) Podpis smlouvy
5) Následný servis

Až si budeme důvěřovat, můžeme se pustit do:

Majetkové a finanční poradenství Servisní služby

Jaké máme praktické zkušenosti?

Jak lze řešit problém s bankovními registry?

Setkal jsem se s milou rodinou, která se rozhodla utéci z městského bytu do rodinného domu na vesnici. Stejně jako ve většině případů, ani zde nebyly připraveny rezervy na koupi rodinného domu, proto jsem navrhl řešení bankovním financováním. Probrali jsme finanční možnosti rodiny a rizika spojená s hypotékou. Úvěr je dlouhodobý závazek, který zasahuje do všech oblastí života, a proto je potřeba s ním pracovat velmi obezřetně. Nastavili jsme si pravidla a ochranné prvky hypotéky a pustili se do žádosti o úvěr. Hypotéka byla bankou zamítnuta, protože paní měla z minulosti nezaplacených pár korun a daná instituce to zapsala do registru. Bohužel výmaz z registru nepřipadal v úvahu, a tak jsme s našimi odborníky hledali jiné řešení. Vymysleli jsme vhodnou variantu v podobě zúžení jmění manželů. Ve spolupráci s advokátní kanceláří jsme tyto dokumenty vyhotovili a manžel s dostatečným příjmem zažádal o hypotéku samostatně bez manželky. V případě, že by tento úvěr byl řešen přímo se zástupci banky, sen o bydlení by se rozplynul. Rodina díky nám úvěr dostala a dnes spokojeně bydlí v novém domě.

kontaktujte našeho poradce

Jaké máme praktické zkušenosti?

Jak snížit splátku úvěru téměř o polovinu?

Na doporučení k nám přišla rodina, která za úvěry platila dohromady 16 000 Kč měsíčně. Pán, řemeslník a hlavní živitel rodiny později onemocněl a kvůli čtyřměsíční ztrátě příjmu si rodina vzala další dva spotřebitelské úvěry, kterými hradila své pravidelné měsíční výdaje. Rodina chtěla úvěry zkonsolidovat, ale banka jim to zamítla. Když jsem se s rodinou setkal, bylo zřejmé, že v nás měli velmi malou důvěru. Nevěřili, že jejich finanční problémy dokážeme vyřešit, protože je v bance chybně informovali o nedostatečném příjmu. Odborně jsme prošli veškeré závazky rodiny a náš tým našel řešení – úvěr na základě příjmu z obratu podnikatele. Požádali jsme o konsolidaci a vyjednali nadstandardní úrok 6,9 % ročně. Rodině se v rozpočtu uvolnilo 7 000 Kč měsíčně a mohli tak v klidu splácet všechny svoje závazky a klidně usínat.

kontaktujte našeho poradce

Jaké jsou výhody?

Loga našich partnerů pro hypotéky a úvěry

Zajímají Vás všechny aktivity, které pro Vás děláme?

Vraťte se zpět na výběr služeb
Zajímá Vás konkrétní oblast nebo nabídka?
Kontaktujte nás!