Menu

Investice a penze

Poradíme Vám v těchto oblastech

Projděte si je, nebo se vraťte zpět na výčet všeho, co pro Vás děláme.

Zpět na výběr služeb

Jak bezpečně investovat, ochránit peníze a zajistit se na stáří?

Neschovávejte doma peníze pod peřinou a nechte je vydělávat. Kvůli inflaci totiž peníze časem ztrácí na hodnotě. Využívejte proto některých spořicích a investičních produktů a peníze vhodně investujte. Nejprve se rozhodněte, že budete část prostředků ze mzdy dávat stranou. Určíme spolu, na co má rezerva sloužit a naši specialisté Vám představí oblíbené spořicí a investiční produkty a také to, kolik vydělávají.

Jak zprostředkování probíhá

1) Předání kontaktu
2) Výpočet, doporučení a nastavení naším odborníkem
3) Předání orientační nabídky
4) Podpis smlouvy
5) Následný servis

Až si budeme důvěřovat, můžeme se pustit do:

Majetkové a finanční poradenství Servisní služby

Jaké máme praktické zkušenosti?

Jak se efektivně připravit na hypotéku?

Mladý pár nás oslovil před 4 lety, že by chtěl v horizontu 3–5 let koupit dům v hodnotě cca 4 mil. Kč. V té době neměli naspořené žádné vlastní prostředky. Z toho důvodu jsme jako první krok k jejich vysněnému bydlení navrhli pravidelnou investici, díky které by měli mít za čtyři roky naspořenou dostatečnou výši finančních prostředků tak, aby snáze dostali hypoteční úvěr. Zároveň si mohli vyzkoušet investování částky, která odpovídá splátce hypotéky. Jen tak mohli zjistit, zda je pro ně reálné platit významnou část příjmu. Na základě námi předloženého návrhu začal mladý pár investovat 10 000 Kč měsíčně do otevřeného podílového fondu s vyváženou strategií, 7 000 Kč měsíčně do otevřeného podílového fondu s konzervativní strategií. Po čtyřech letech měli necelých 839 000 Kč, díky čemuž budou nyní mít jednodušší možnost získat hypoteční úvěr.

kontaktujte našeho poradce

Jaké máme praktické zkušenosti?

Může každý dosáhnout renty? S námi to není složité!

Spolupracuji s manželi v penzi, kteří v průběhu svého pracovního života dokázali naspořit téměř milion korun. Nyní by rádi k důchodu vybírali každý měsíc 5 tisíc a v létě 30 tisíc na dovolenou. Nastavili jsme kombinaci terminovaných vkladů, penzijních a stavebních spoření a podílových fondů tak, aby jim každý rok končilo v terminovaných investicích alespoň 90 tisíc a navíc měli 200 tisíc okamžitě likvidních pro pokrytí nenadálých událostí. Žijí spokojeně a nemusí absolutně řešit peníze. Ví, že tímto systémem spotřeby jim vydrží téměř do věku sto let, nebo po nich investice zdědí syn s rodinou.

kontaktujte našeho poradce

Jaké jsou výhody?

Loga našich partnerů pro investice

Zajímají Vás všechny aktivity, které pro Vás děláme?

Vraťte se zpět na výběr služeb
Zajímá Vás konkrétní oblast nebo nabídka?
Kontaktujte nás!