Menu

Státem dotované produkty

Poradíme Vám v těchto oblastech

Projděte si je, nebo se vraťte zpět na výčet všeho, co pro Vás děláme.

Zpět na výběr služeb

Proč si s námi uzavřít státem dotovaný produkt?

Zodpovědné finanční chování stát podporuje mimo jiné státním příspěvkem a daňovými výhodami. Státní příspěvek tak může pobírat celá rodina. Lze čerpat i příspěvek zaměstnavatele. Tyto produkty mohou rodiče uzavřít i dětem. Roční státní podpora u stavebního spoření je až 2 000 Kč, u doplňkového penzijního spoření až 2 760 Kč. Celková roční státní podpora čtyřčlenné rodiny může být 19 040 Kč.

Jak zprostředkování probíhá?

1) Předání kontaktu
2) Výpočet, doporučení a nastavení naším odborníkem
3) Předání orientační nabídky
4) Podpis smlouvy
5) Následný servis

Až si budeme důvěřovat, můžeme se pustit do:

Majetkové a finanční poradenství Servisní služby

Jaké máme praktické zkušenosti?

Jak zvýšit zisk u stávajících smluv penzijního a stavebního spoření?

U staršího, velmi konzervativního pána z Hořic (64 let) jsem narazil na penzijní připojištění, ve kterém měl uloženo již zhruba 200 tisíc korun a každý měsíc přidával 500 korun. Všechny své výdaje měl pokryté a měl i další rezervy na spořícím účtu. Spořil hlavně pro vnoučata, kterým je nyní 2, 7 a 9 let. Jeho portfolio se ročně zhodnotilo o cca 0,5 % a stát mu připsal 1 560 Kč. Roční zisk byl tedy něco kolem 2 500 Kč. Navrhl jsem řešení: vybrat penzijní připojištění, 120 tisíc vložit jednorázově do stavebního spoření a zbytek vložit na běžný účet a z něj posílat měsíčně 1 000 Kč do doplňkového penzijního spoření. Nově je zákazníkův zisk 1,2 % ročně z hodnoty stavebního spoření (to je cca 1 400 Kč) + 2 000 Kč státní příspěvek ze stavebního spoření a dalších 2 760 Kč ročně státní příspěvek z penzijního připojištění. Díky našemu řešení nyní pán získává pravidelně každý rok přes 6 000 Kč garantovaných odměn.

kontaktujte našeho poradce

Jaké máme praktické zkušenosti?

Jak vysoká může být státní podpora na dotovaných produktech?

Naši klienti, manželé Hana a Jaromír, mají dvě děti. Finanční zdraví rodiny je velmi dobré, proto mají děti i rodiče uzavřenou smlouvu o stavebním spoření. Na každou smlouvu o stavebním spoření dětí vkládají měsíčně 1 700 Kč. Na smlouvy paní Hany a pana Jaromíra rodina vkládá ročně 20 000 Kč. Na každou smlouvu tak za rok 2017 rodina čerpala maximální státní podporu ve výši 2 000 Kč. V souhrnu tedy 8 000 Kč. Celá rodina by mohla využívat i doplňkové penzijní spoření. Tento produkt rodiče nechali sjednat dětem a paní Haně, protože dostává příspěvek 1 000 Kč od zaměstnavatele. Pan Jaromír pravidelně investuje do otevřených podílových fondů, které mu po tříletém daňovém testu zajišťují osvobození od daně z výnosu. Rodina získává za každých 1 000 Kč měsíčně, které uloží do doplňkového penzijního spoření, 2 760 Kč ročně od státu. V souhrnu tedy celá rodina v roce 2017 obdržela státní podporu v celkové výši 16 280 Kč.

kontaktujte našeho poradce

Jaké jsou výhody?

Kde všude zprostředkováváme státem dotované produkty?

Zajímají Vás všechny aktivity, které pro Vás děláme?

Vraťte se zpět na výběr služeb
Zajímá Vás konkrétní oblast nebo nabídka?
Kontaktujte nás!