Menu

Pojištění osob, majetku a auta

Poradíme Vám v těchto oblastech

Projděte si je, nebo se vraťte zpět na výčet všeho, co pro Vás děláme.

Zpět na výběr služeb

Proč s námi řešit Vaše pojištění?

Hlavním účelem pojištění je člověka a jeho blízké zajistit před případnými finančními ztrátami způsobenými zdravotními komplikacemi. Pojišťovny nabízejí celou řadu pojistných produktů. Životní pojištění, úrazové pojištění, povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění odpovědnosti, pojištění nemovitosti a domácnosti, cestovní pojištění a další různorodá pojištění. Zorientovat se v jejich nabídce je proto mnohdy složité. U všech typů pojištění platí, že nejdůležitější je správné nastavení pojistné smlouvy. Jen tak bude pojištění krýt, co potřebujete. Naši specialisté vyjednají nižší cenu pojištění a pomohou s optimálním nastavením Vaší smlouvy. Nabízíme i službu rozbor pojistných podmínek. U nás zjistíte, jaké pojištění se vyplatí nejvíce.

Jak zprostředkování probíhá

1) Předání kontaktu
2) Výpočet, doporučení a nastavení naším odborníkem
3) Předání orientační nabídky
4) Podpis smlouvy
5) Následný servis

Až si budeme důvěřovat, můžeme se pustit do:

Majetkové a finanční poradenství Servisní služby

Jaké máme praktické zkušenosti?

Podle čeho vhodně nastavit životní a úrazové pojištění?

Když jsem se potkal s rodinou z Nového Bydžova, byli zrovna oba manželé v pracovní neschopnosti s onemocněním zad. Zjistili jsme, že kdyby měli sjednané pojištění propočítané podle jejich výdajů, mohli nyní čerpat od pojišťovny 15 tisíc měsíčně. Místo toho platili nevýhodné úrazové pojištění, které nekrylo onemocnění zad. Rodině jsme pomohli výběrem peněz z penzijního produktu pokrýt propad příjmů. Vyčkali jsme na uzdravení a poté jsme pojištění rodiny zkonsolidovali do jednoho. Místo smrti úrazem a hospotalizace jsme pojistili pracovní neschopnost a invaliditu. Nyní už jsme si jistí, že nejvýznamnější rizika má rodina pojištěná. Kdyby s námi rodina spolupracovala dříve, měli by manželé pokrytá i rizika onemocnění zad a nemuseli vybírat produkty, které byly určeny na přípravu renty v důchodu.

kontaktujte našeho poradce

Jaké máme praktické zkušenosti?

Jak získat pojištění zdarma?

S panem Vladimírem jsme navázali spolupráci skrze pojištění jeho čtyř aut. Na všech pojištěních jsme zachovali nebo vylepšili pojistné krytí, a přesto jsme ušetřili dostatek peněz na to, abychom za ně pojistili syna proti vážným nemocem, invaliditě a trvalým následkům. Pan Vladimír tedy platí stále stejné částky za pojištění, avšak nyní se již nemusí obávat, že v případě úrazu nebo onemocnění jeho jediného syna bude mít nedostatek peněz na léčbu a zajištění jeho životní úrovně. Rodinný dům jsme pojistili za stejné peníze jako na staré smlouvě staré patnáct let. Nyní ovšem s krytím 4,5 milionu, nikoliv pouze 2 miliony. Hloubková analýza parametrů pojistných smluv a jejich cenová optimalizace je dnes běžným standardem našich služeb.

kontaktujte našeho poradce

Jaké jsou výhody?

Loga našich partnerů pro pojištění

Zajímají Vás všechny aktivity, které pro Vás děláme?

Vraťte se zpět na výběr služeb
Zajímá Vás konkrétní oblast nebo nabídka?
Kontaktujte nás!