Menu
Náš tým je Vám plně z dispozici

Jiří Chytil

Rád mám ve věcech pořádek a přemýšlím v širších souvislostech. To se odráží v mém vedení financí a také v radách našim klientům. Ve finančním poradenství jsem začal v roce 2014 jako zprostředkovatel. Koncept zprostředkování však neřešil skutečné potřeby klientů. Proto jsem se rozhodl opustit prodej produktů a své zkušenosti jsem vložil do budování rodinné firmy.

V naší firmě jsem se zabýval hlavně řízením finančních toků a investičním plánování. Když člověk plánuje své finance, je dobrý odstup. Proto jsem navázal spolupráci s profesionály v MaFinu. Patrik byl mým partnerem, dával mi správné otázky, které mě vedly v lepším řízení peněz. Až poté jsme pracovali s produkty.

V mých financích takový přístup fungoval, poradce seděl na jedné straně stolu. Oklikou jsem našel férový způsob poradenství, kde je poradce na straně klienta a dlouhodobě mu pomáhá budovat bohatství.

Proto jsem své zkušenosti s řízením a plánováním v rodinné firmě spojil s MaFinem. Mou vizí je vést lidi k většímu finančnímu klidu a prosperitě férovou cestou, která může být i zábavná, přestože se jedná o často nudnou či komplikovanou finanční oblast.

Pochopil jsem, že finance jsou mnohem více o způsobu přemýšlení než o hledání toho nejlepšího produktu. Proto věřím, že jsem pro naše klienty prospěšný. Také mě baví mé druhé postavení v rodinném podnikání, kdy funguji jako autodiagnostik a lovím záludné závady. Mám dvě krásné děti, se kterými trávím většinu volného času, rád sportuji, miluji kávu, slovácký folklór a kraj, knihy, přírodu, a hlavně svou manželku.

Kontaktní informace
  • Telefon: +420 733 589 041
  • E-mail: chytil@mafinporadenstvi.cz
Specializace
  • Finanční poradenství
  • Investiční poradenství
  • Finanční plánování
“Nejsme MLM firma a nechceme se jim podobat,
ani se rovnat v jejich měřítkách. Vytváříme nový trh.”