Menu
Náš tým je Vám plně z dispozici

Bc. Miroslav Junek

Své první investice jsem koupil v šestnácti letech. Po dvou letech střídavých zisků a ztrát jsem pochopil pár základních principů, díky kterým jsem třetí rok zhodnotil portfolio o 25 %. Postupem času mě oslovilo pár firem, které chtěly, abych prodával finanční produkty, které byly podle nich skvělé. Naštěstí jsem se do ničeho takového nenamočil a po půl roce hledání jsem našel partnery pro své podnikání, se kterými jsme po roce a půl spolupráce založili vlastní firmu.

Moje povaha mě nutí dělat vše tak dobře, jak dobře si umím představit, že to dělat lze. Proto často řeším pro zákazníky i takové drobnosti, které pro mě absolutně nemohou být ziskové. Postupem času jsem ovšem našel takové zákazníky, kteří jsou ochotní si za tuto preciznost připlatit. Dnes je to má velká konkurenční výhoda. Vím, že jsou zákazníci, kteří chtějí 100% práci a rádi za to platí.

Mou zodpovědností v MaFinu, jakožto analytika, je maximalizace mých kompetencí a vzdělání ve prospěch mých zákazníků i zákazníků mých kolegů. Baví mě přednášení na středních školách, kde studentům předávám základní myšlenky a zkušenosti, které v životě budou potřebovat, až si pořídí vlastní bydlení a rodinu. Také jim radím, co dělat, aby si mohli dovolit ten luxus – odejít někdy do důchodu.

Kontaktní informace
  • Telefon: +420 774 970 411
  • E-mail: junek@financehorice.cz
Specializace
  • Finanční analytik
  • Podnikatelé, malé firmy
  • Investice a plánování
“Nejsme MLM firma a nechceme se jim podobat,
ani se rovnat v jejich měřítkách. Vytváříme nový trh.”