Menu
Náš tým je Vám plně z dispozici

Bc. Patrik Feichtinger, EFA

Po dokončení vysoké školy v roce 2013 jsem získával zkušenosti jako finanční poradce a prodejce životního pojištění. Brzy jsem začal cítit, že neřeším potřeby klientů, ale řeším obchodní cíle bank a pojišťoven, které jsem zastupoval. Motivací těchto finančních institucí je prodej produktů a maximalizace zisku, nikoliv poskytnutí rady a navázání dlouhodobého důvěrného vztahu s klientem.

Mou vizí je pomáhat lidem v jejich rozhodování a vést je k finanční nezávislosti. Jako zástupce společností jsem svou osobní vizi nemohl plnit, a proto jsem v roce 2016 udělal zlomový krok - postavil jsem vlastní podnikání na partnerství s klientem. Díky tomu nyní poskytuji nejvyšší standard finančního a investičního poradenství a koučování.

S odstupem času jsem si uvědomil, že jako jedinec nemohu zastat roli uklízečky kanceláře, asistentky, finančního analytika, úvěrového specialisty, investičního guru, pojišťovacího poradce, ředitele a finančního kouče. Proto jsem vytvořil tým profesionálů z různých oblastí finančních oblastí. Specialisty na pojištění osob, pojištění majetku, vozidel, specialisty v oblasti spoření nebo v oblasti úvěrů a hypoték jsem zastřešil pod společnost MaFin Poradenství, s.r.o. Díky tomu se mohou specializovat čistě na finanční plánování a investiční poradenství pod značkou Saturia. Díky hodnotově sladěnému spojení s Vládou a Bohunkou dokážeme srozumitelně předávat principy úspěšného a udržitelného plnění finančních cílů pro Vás i vaše další generace.

S klienty se stavíme do role dlouhodobého partnera a kouče, protože největším rizikem pro naše úspory a investice není chování trhů, ale chování nás, investorů.

Spojení světa investic a emoční psychologie mě velmi baví.. Mimo to miluju také spánek a sny. Mám rád zkoumání vzorců chování a našeho rozhodování. Hrozně rád prozkoumávám své limity a silné a slabé stránky, což je někdy opravdu komické, ale dosti poučné. Rád běhám, třeba nějaký ten půlmaraton, a také rád trávím čas se svým synem, který mi dává úžasnou inspiraci.

Jsem členem asociace finančních poradců.

Kontaktní informace
  • Telefon: +420 773 066 000
  • E-mail: patrik@mafinporadenstvi.cz
Specializace
  • Vedení týmu odborníků, delegace aktivit uvnitř firmy, řízení procesů, koučink
  • Investiční poradenství
“Nejsme MLM firma a nechceme se jim podobat,
ani se rovnat v jejich měřítkách. Vytváříme nový trh.”