Menu
Náš tým je Vám plně z dispozici

Bc. Patrik Feichtinger, EFA

Peníze mě bavily odmala. Při nástupu na střední školu jsem slepě věřil, že se dozvím informace o ekonomice, penězích, jejich významu a práci s nimi. Odmaturoval jsem s vyznamenáním bez jakékoli znalosti o tom, jak bych měl k financím v životě přistupovat a jak s nimi efektivně pracovat. Pochopil jsem, že škola mi nedá žádné finanční vzdělání, proto jsem na vysoké škole začal vyhledávat stáže ve společnostech, které se zabývají financemi.

Profesionálně jsem se financím začal věnovat v roce 2011. Vyzkoušel jsem si práci ve firmách, které prodávají finanční produkty. Získal jsem mnoho zkušeností. Vnímal jsem, jak poradenské společnosti prodávají předražené produkty, které neřeší potřeby zákazníků.

Proto jsem se v roce 2015 stal poradcem na volné noze, založil projekt Matejistotu a napsal elektronickou knihu o finančním plánování a produktech. Za své působení na volné noze jsem nasbíral velké množství klientů, kteří mi předávají četné reference. S odstupem času jsem si uvědomil, že jako jedinec nemohu zastat roli uklízečky kanceláře, asistentky, finančního analytika, úvěrového specialisty, investičního guru, pojišťovacího poradce, ředitele a finančního kouče mých klientů a kolegů. Proto jsem založil společnost MaFin Poradenství.

Ve společnosti MaFin Poradenství sdružuji tým odborníků. Cílem naší společnosti je poskytnout opravdu komplexní servis v oblasti majetku a financí. Jen společnou souhrou to našim zákazníkům dokážeme zajistit.

V naší společnosti jsem zodpovědný za veškeré procesy a spokojenost našich zákazníků. Věnuji se finančnímu vzdělávání našich zákazníků a majetkovému a investičnímu poradenství.

Klientům jsem dlouhodobým partnerem a koučem, protože největším rizikem pro všechna portfolia není chování trhů, ale chování nás, investorů. Spojuji svět investic a emoční psychologie, srozumitelně předávám principy řízení aktiv a pracuji s moderními světovými trendy. Sám se učím od špiček v tomto oboru, často otevírám odborné knihy a čerpám inspiraci od investičních velikánů.

Má práce mě velice baví, je mou intenzivní zálibou a oblasti investování se věnuji i ve svém volném čase. Mimo finance se velmi rád věnuji sportu, přítelkyni a rodině.

Jsem členem asociace finančních poradců.

Kontaktní informace
  • Telefon: +420 773 066 000
  • E-mail: patrik@mafinporadenstvi.cz
Specializace
  • Vedení týmu odborníků, delegace aktivit uvnitř firmy, řízení procesů, koučink
  • Investiční poradenství
“Nejsme MLM firma a nechceme se jim podobat,
ani se rovnat v jejich měřítkách. Vytváříme nový trh.”