Menu
Náš tým je Vám plně k dispozici

Lukáš Doležal

Moje cesta finančníka začíná již v dětství, kdy jsem neustále sbíral papíry - ne prázdné, ale ty, které na sobě měly nějaké kolonky k vyplňování. Se zápalem jsem je podepisoval a rozdával všem kolem sebe. Největší radost mi udělal kufřík po vrtačce, který mi dal děda a ve kterém jsem všechny formuláře shromažďoval. Již tehdy všichni tušili, že budu finančník a mé další životní kroky se ubíraly tímto směrem.

V 15 letech jsem nastoupil na Masarykovu obchodní akademii v Jičíně. Již ve 3. ročníku jsem se i mimoškolními aktivitami zajímal o finance a ekonomiku a začal se věnovat i finančnímu poradenství. V té době ještě za poradenskou firmu v Hradci Králové. Zpočátku jako brigáda v oboru, později se z toho postupně stával smysl života.

Po odmaturování jsem s přítelkyní, dnes již snoubenkou, strávil 2 měsíce v anglickém Liverpoolu. Jednoznačně jedna z mých největších životních lekcí. V 19 letech 2 měsíce v cizí zemi, s omezenými peněžními prostředky, bez rodičů, najít si práci a začít se 100% starat o sebe a jeden o druhého.

Po návratu jsem pokračoval ve své cestě finančníka a zaměřoval se na sebevzdělání. Po 2 letech vzdělávání mi hodně věcí otevřelo oči. Se svými tehdejšími kolegy jsme se na finanční poradenství v naší zemi začali dívat skrz prsty. Práce zbytku firmy, kde jsem tehdy pracoval, i okolních konkurenčních firem postupně nebyla v souladu s mým přesdvědčením. Finančnímu poradenství v naší republice chyběla duše a srdce. Nechtěli jsme dělat povrchní hloupou práci bez přidané hodnoty a tak jsme brzy pochopili, že jediná možnost je založit svoji vlastní firmu.

MaFin jsme s kolegy založili v roce 2017 na pevných základech - spravedlnost, přátelství, férovost, dlouhodobost a vztah. V myšlence firmy jsem se našel a v mých 20 letech se ve mě probudil podnikatel a empatický finančník. Má práce spočívá v komunikaci s klienty, naslouchání jejich přání a životních cílů, sestavování plánu jejich financí a hlavně předávání znalostí, které jim zlepší život. Ať už je výsledkem spolupráce rada, sestavení finančního nebo investičního plánu, přátelství či založení pojištění nebo hypotéky, dělám svou práci naplno se srdcem, jako bych ji dělal pro své nejbližší.

Jsem součástí aktivní jednotky dobrovolných hasičů v naší obci. Miluji snad jakýkoliv sport, cestování, poznávání nových lidí ale i svou rodinu a mou nastávající manželku. Snažím se aktivně rozvíjet povědomí o financích, ekonomických principech a dění v ČR i ve světě prostřednictvím svých sociálních sítích. Nově pracuji i na natáčení video obsahu, který by dokázal pomoci plno lidem v mém okolí.

Financím se nyní aktivně věnuji 6. rok. Do spolupráce s klienty a jejich financí vnáším klid, důvěru, jasná pravidla a smysl. Mým hlavním cílem je dlouhodobá spolupráce s klientem, bezpečnost jeho majetku a spokojenost s mými službami.

Kontaktní informace
  • Telefon: +420 775 132 989
  • E-mail: dolezal@mafinporadenstvi.cz
Specializace
  • Rodinný poradce
  • Správce portfolia
“Nejsme MLM firma a nechceme se jim podobat,
ani se rovnat v jejich měřítkách. Vytváříme nový trh.”